Súťaž CleanMate rally

wb CM rally titulka 720x377

Súťaž o najrýchlejší robotický vysávač

alebo VÍŤAZ BERIE VÍŤAZA

Ak je všetko jasné, kliknite a vložte svoje tipy.

Ak je všetko jasné, kliknite a vložte svoje tipy.

Súťaž o najrýchlejší robotický vysávač značky CleanMate od firmy BLAKAR Trading s.r.o., ktorej výrobky dodávame na Slovensko.

Radi by sme vniesli trochu vzrušenia aj do zdanlivo takej nudnej sféry sortimentu, akú pravdepodobne v mysli každého predstavujú vysávače. Veď čo už zábavné môže byť na práci s vysávačom?

Adrenalínovejšie sú určite súťaže spojené s rýchlosťou. Zoberte si takú Formulu 1. A práve na túto kartu sme vsadili – rýchlosť.

CM rally video pás

Ak ste si pozreli úvodné videá a viete všetko potrebné, môžete zadať svoje tipy po kliknutí na tlačítko nižšie.

CMR tlačítko vložiť tipy

Kompletné pravidlá súťaže nájdete tu:

Aké sú pravidlá pre pretekárov v súťaži ?

Pripravili sme súťaž, ktorú sme nazvali CleanMate rally. Účastníkmi súťaže sú 4 nenápadné modely značky CleanMate, ktoré by ste si za bežnej prevádzky na ceste ani nevšimli. Možno aj preto, že nie sú určené a schválené pre používanie na cestných komunikáciách.

Z toho dôvodu sme pripravili špeciálnu trať s upravenou plochou v krytých priestoroch. Úlohou súťažiacich zo stajne CleanMate, ktorej zastúpenie má naša firma na Slovensku bude absolvovať určený úsek súťažnej trate v čo najkratšom čase.

Dĺžka trate – 20 chodbových daždíc

Čo je podstatou tejto súťaže pre Vás?

Súťaž pre tých, ktorí sa zapoja spočíva v dvoch jednoduchých úlohách. Na základe krátkych videí, ktoré budú zverejnené na našej Facebook stránke počas trvania súťaže bude treba vybrať a zadať:

1. Vybrať ktorý zo štyroch súťažiacich bude víťaz

Robotický vysávač CleanMate QQ-2R (červeno-šedý)
Robotický vysávač CleanMate QQ-5 (biely)
Robotický vysávač CleanMate QQ-5S (čierny)
Robotický vysávač CleanMate QQ-6S (čierny)

2. Zadať čo najpresnejší tip na víťazný čas

Čas zadať vo formáte tt:ss v ktorom:
tt sú sekundy v rozsahu 00-60
ss sú stotiny sekundy v rozsahu 00-99
Príklad tipu víťazného času: 46:78.

Pomôcka: Dĺžka trate bola 20 chodbových dlaždíc. Žiadny z pretekárov nemal čas nad 60 sekúnd, teda 1 minútu. Z toho dôvodu nie je potrebné zadávať časový údaj aj v minútach. Maximálny možný čas: 59:99.

Ten zo súťažiacich, ktorý uhádne víťaza pretekov a uhádne, alebo bude mať najbližší odhad k jeho víťaznému času (v prípade zhody viacerých tipov rozhodne tip, ktorý bol vložený najskôr) zvíťazí a hlavnou cenou bude model CleanMate – víťaz pretekov. Preto podtitul VÍŤAZ BERIE VÍŤAZA.

Podmienky pre účasť v súťaži.

1 . Na našej Facebook stránke je potrebné zdieľať príspevok zo dňa 16.2.2016 zverejnený o 13:30 hod., ktorým sa odštartovalo tipovanie a pridať k tomuto príspevku ako komentár slovo: súťažím
2. Kliknúť na tlačidlo “CleanMate rally-vložiť tipy”, vyplniť formulár, ktorý sa otvorí a vložiť doň svoje tipy na víťaza a na víťazný čas a odoslať.

CM rally pretekári alfa

Doplňujúce informácie k súťaži.

Tipovacia súťaž bude prebiehať od 13:30 hod. dňa 16.2.2016 do 13:30 hod. dňa 23.2.2016, teda 1 týždeň.

23.2.2016 bude na stránke zverejnené video – CleanMate rally preteky s kompletnými jazdami pretekárov s ich cieľovými časmi.

Výsledky tipovania budú spracované počas nasledujúceho týždňa do 1.3.2016 a víťazovi oznámime výhru emailom dňa 1.3.2016.

Po oznámení si môže víťaz prevziať výhru v našej predajni na Dlhej ulici č. 52 v Prievidzi. Iný spôsob odovzdania výhry je potrebné dohodnúť podľa závažnosti okolností, ktoré by mohli brániť osobnému prevzatiu výhry.

Výherca prevzatím ceny dáva zároveň súhlas so zverejnením jeho mena a Facebookového profilu, tiež zverejnením fotografií z odovzdávania ceny, (prípadne poslať spoločnú fotografiu s cenou) na našej Facebookovej a webovej stránke.

Účasť v súťaži nepodmieňujeme “lajknutím” našej Facebookovej stránky. Ale ak chcete mať aktuálne informácie ohľadom súťaže, prípadne sa zúčastniť v budúcnosti ďalších podobných akcií, odporúčame tento krok, aby ste sa všetko včas dozvedeli.

Do úvahy budeme brať len tipy z formulára, nie z komentárov na Facebookovej stránke.

Každý má nárok len na 1 odoslanie svojich tipov. Nie je možné neskôr tipy meniť ani opravovať. Každý má len 1 možnosť tipovania, pri opakovanom odoslaní diskvalifikácia. Teda pri 2 a viac odoslaných formulároch s tipmi z rovnakým Facebookovým profilom, alebo emailovou adresou bude súťažiaci diskvalifikovaný a jeho tipy sa nebudú brať do úvahy. Preto dobre zvážte svoje tipy pri zadávaní do formulára.

Aby účastníci súťaže mali vyrovnané šance pri zadávaní tipov, tu uvádzame odkazy na 3 pomocné videá k súťaži. Ak ste ich nestihli pozrieť na našej Facebookovej stránke, pozrite  si ich po kliknutí na jednotlivé odkazy.

1. Video CleanMate rally – úvodné informácie

2. Video CleanMate rally – predstavenie pretekárov

3. Video CleanMate rally – nápoveda

CleanMate rallye – 3 videá na našej Facebookovej stránke Vám môžu pomôcť pri voľbe víťaza pretekov a pri odhade víťazného času.

Formulár pre zadanie tipov do súťaže

Kliknite na tlačítko nižšie pre zadanie svojich tipov do súťaže CleanMate rallye.

Chcem vložiť svoje tipy teraz

Formulár pre vyplnenie tipov bude na stránke k dispozícii 7 dní od prvého zverejnenia.
Nevyplňujte viac ako 1 krát, inak budú tipy neplatné a účastník súťaže diskvalifikovaný.

Tipy vložené po 13:30 hod. dňa 23.2.2016 budú neplatné.

Máte výhru vo vlastných rukách. Želáme šťastné tipy.

Účasť v súťaži nepodmieňujeme zdieľaním príspevkov okrem posledného – otvorenie diváckej súťaže, ale ak sa Vám naša zábavná súťaž páči každé Vaše zdieľanie nás veľmi poteší a nakopne do nových podobných projektov.

Šťastné tipy želá
tím ENEFTECH s.r.o.