Zbavte sa odporných roztočov a ich výkalov raz a navždy.

Stop alergénom. Prestaňte pásť v posteli stáda roztočov.

Poznáte miesto, kde strávi človek až tretinu života? Ľahká otázka, predsa v posteli. Spánkom regeneruje svoje sily. Pre zdravie a výkon v nasledujúcich hodinách po prebudení je rozhodujúca kvalita spánku v zdravom prostredí.

Pre tento účel si ľudia vyberajú podľa svojich možností čo najkvalitnejšie matrace a lôžkoviny. No až na pár drahých výnimiek zo špeciálnych materiálov, už po prvých použitiach sa nasťahujú na lôžko aj nepríjemní odporní a nebezpeční nocľažníci – roztoče.

Vedeli ste, že 1 gram prachu z matraca ich obsahuje až 15 tisíc?
vysávač pre alergikov Raycop
Aj keď ich okom nevidno, účinky ich pôsobenia môžu často vyvolať trvalé problémy spojené so vznikom, alebo zhoršením stavu alergie. Roztoče spôsobujú choroby svojimi alergénmi, ktoré sú najviac obsiahnuté v ich výlučkoch – vo výkaloch.

 

Prečo sa im tak páči v posteli?

  • Nachádzajú tu veľké množstvo potravy. Sýtime ich priamo z nášho tela. Každú noc im nechávame v posteli dostatok ich hlavnej výživy – čiastočky olúpané z našej pokožky.
  • Dýchaním a odparovaním (potením) nášho tela vzniká zvýšená vlhkosť v lôžku a vytvára tak ideálnu klímu pre roztoče
  • Navyše svojim vlastným telom lôžko roztočom každú noc vykurujeme.

Roztoče a okolité prostredie.

Aj keď hlavným stanom roztočov je posteľ neznamená to, že sa ďalej nedostanú. Roztočové alergény sa šíria najmä vzduchom a ľuďom sa do organizmu dostávajú vdýchnutím. Spájajú sa s väčšími čiastočkami prachu a tak sa rýchlejšie usadzujú na všetky povrchy v domácnosti.

Teda ak zasahovať, tak v ich základni – hniezde. Keď budú zničené tam, nemá sa čo šíriť ďalej.

Aj keď posteľ je len malá plocha oproti ostatným podlahám bytu, či domu, likvidácia roztočov práve v nej, kde sa množia a odkiaľ sa začína invázia roztočových alergénov do okolitého priestoru má obrovský, priam strategický význam.

Pretože alergia na roztoče môže spôsobiť:

  • Chronický zápal dýchacích ciest
  • Prieduškovú astmu
  • Atopický ekzém
  • Chronický zápal spojiviek

treba ich začať hubiť hneď v ich hniezde – v posteli a lôžkovinách.

Dajú sa roztoče zničiť?

Zničí ich pranie pri teplote nad 60°C počas 1 hodiny. No to sa týka len posteľnej bielizne. Matrac určite takto neoperiete.

Ďalšia možnosť je vystavenie matracov a lôžkovín slnečnému žiareniu na niekoľko hodín, no aj tak percento uhynutých roztočov je malé (len 3,8 %).

Oveľa účinnejší spôsob je ich vyhubenie pomocou UVC antibakteriálneho vysávača Raycop RS300 – až 93,5%.

anibakteriálny vysávač pre alergikov Raycop

Presne na to – ich vyhubenie – slúži účinný zabijak a likvidátor tejto odpornej hávede – špeciálny vysávač na matrace a lôžkoviny Raycop RS300 v bielej alebo hnedej farbe. Pre pohodlnejšie používanie je možnosť objednať doplnky ako prídavná rúčka, alebo praktický stojan pre odloženie.

Prečo nestačí len obyčajný vysávač? Roztoče sa rýchlo rozmnožujú, sú pevne zakliesnené v materiáli a vysávač dokáže vysať len nízke percento. Týmto spôsobom je nemožné sa ich zbaviť, len čiastočne zredukovať.

Ako je možné, že Raycop dokáže zničiť roztoče?

Základom je nie len odstránenie, ale ich vyhubenie. Antibakteriálny vysávač Raycop bol vyvinutý lekárom na jediný hlavný účel – likvidáciu roztočov. Účinná UVC lampa rozkladá DNA roztočov, čo zabráni ich rozmnožovaniu. Raycop má klepáče, ktoré uvoľňujú zvyšky výkalov a uhynutých roztočov z povrchu. Tieto sú následne vysávané a zachytávané v prachovej nádobke prístroja.

antibakteriálny vysávač pre alergikov Raycop

Nádobka sa vyprázdni a vyčistí vo vodnom kúpeli, čím sa dokonale a bez zvyškov odstráni odpad z vysávania cez odtok – kanalizáciu. Vysávač je ešte vybavený HEPA filtrom, aby sa žiadne alergény nedostali pri vysávaní naspäť do priestoru.

 

Odmenou pri pravidelnom používaní je vzduch bez nebezpečných roztočových alergénov v celom obydlí a posteľ zbavená miliónov odporných spolunocľažníkov.

 

Je len na Vás, či sa budete deliť o svoju posteľ s háveďou roztočov, alebo si zdravo oddýchnete a načerpáte čerstvé sily v čistej posteli.

 

Prečítajte viac informácií o prístroji tu: Raycop RS300 – likvidátor roztočov.

Ak sa nechcete deliť o posteľ, objednajte si UVC antibakteriálny vysávač Raycop RS300 v našom eshope.

Dôležitá informácia o dostupnosti:

Je nám ľúto, že antibakteriálny vysávač Raycop RS300 v bielom aj hnedom prevedení bol koncom roka 2016 vypredaný. Ospravedlňujeme sa všetkým záujemcom, ktorí plánovali nákup tohto unikátneho prístroja v tomto období či už pre svoje potreby, alebo ako darček. Naše marketingové aktivity spôsobili, že sa zvýšil záujem o Raycop RS300 až do tej miery, že skladové zásoby sa vypredali a vzhľadom na vzdialenosť a rýchlosť námornej dopravy tovar zo zámoria dorazil až v polovici februára 2017 . Možno za to môže aj toto video: Raycop v programe ČT1, ktoré na našej FB stránke zhliadlo cez 6000 návštevníkov.

Ďakujeme za pochopenie situácie. Ak si Raycop RS300 plánujete zaobstarať, neodkladajte jeho nákup. Opäť sa môže stať, že keď ho budete najviac potrebovať bude vypredaný.Je to naozaj jednoduché. Len klik a je Váš. Zaslúžite si zdravý spánok.

Váš Eneftech tím.