Darček – čistiaca hubka

Ste len krok od Vášho darčeka.

Časť predajcov to robí takto: aj na výrobky, o ktorých nie sú presvedčení, že fungujú tak, ako ich ospevujú navnadia záujemcov super „nízkou“ akciovou cenou, ktorú pred tým umelo zdvihli. Rýchlo predať čo najviac a potom akoby sa po nich zľahla zem. Kto by sa staral, či to funguje, hlavne že je mešec plný.

My na to ideme inak. Neželáme si nespokojných zákazníkov!

Teší nás, že čítate tieto riadky a môžeme Vás odmeniť za návštevu nášho webu.

Zázračná hubka ČISTIDOM

Váš darček – čistiaca melaminová hubka

Teraz si môžete zdarma vyskúšať výdobytok vývoja nanotechnológie

melaminovú zázračnú čistiacu hubku
ČISTIDOM

Po vyplnení a odoslaní údajov cez formulár nižšie do emailovej schránky obratom dostanete email s potvrdzovacím odkazom, aby sme sa ubezpečili, že údaje ste vložili Vy a nie iná osoba a že emailová adresa skutočne existuje.

🙄 Pre odoslanie kliknite na tlačítko “Objednať môj darček”. Navštívte svoju emailovú schránku a kliknite na potvrdzovací odkaz.

Až po potvrdení, ktorým preukážete, že emailová adresa  je Vaša a nikto cudzí ju nezneužil Vám príde email, cez ktorý zadáte poštové údaje pre zaslanie darčeka – čistiacej hubky.

Vaše údaje sú u nás v bezpečí, spracovávame a chránime ich podľa týchto   zásad spracovávania a ochrany osobných údajov

Pri písaní emailovej adresy  ste mohli urobiť chybu. V prípade, že najneskôr do 1 hodiny nedostanete do Vašej emailovej schránky email s potvrdzovacím odkazom, vložte prosím email a meno ešte raz. Ešte pred druhým odoslaním skontrolujte aj priečinok nevyžiadaná pošta, či sa omylom email s potvrdením nedostal do tohto priečinka.

Darček zdarma? Kde je pes zakopaný?

Nie je v tom žiadny háčikúplne zadarmo a to aj vrátane poštovného. Nebude Vás to stáť ani cent. Neváhajte, ponuka nebude trvať večne. Kedykoľvek môže skončiť.

A platí zásada – každému záujemcovi jedna hubka, neskúšajte to prosím zbytočne viackrát. Na jeden email, jedno meno alebo na tú istú poštovú adresu bude odoslaný darček len 1 krát.

Ak sa chcete dozvedieť viac o hubke, prečítajte si informácie tu Zázračná hubka ČISTIDOM.

Ak Vám hubka bude vyhovovať a bude pre Vás prínosom, môžete si ju potom objednávať ďalej. Ak sa Vám však nebude pozdávať – nič sa nedeje. Vyskúšali ste.

No nie je to fér biznis?

Ak budete mať na nás otázky, na každej stránke nájdete formulár. Napíšte, radi Vám pomôžeme.

Späť na úvodnú stránku eneftech