Náš odporučený tip – robotický vysávač CleanMate.

Hľadáte užitočného pomocníka, alebo praktický darček?

Čítate tieto riadky, tak ste trafili do čierneho v obidvoch prípadoch.

robotický vysávač cleanmate qq 6s

čistá domácnosť bez námahy

Robotický vysávač ClenMate je zaručene dobrá voľba.

Veď čo už len viac poteší ako fakt, že odbremení milovanú osobu od zaťažujúcej rutinnej práce a ušetrí jej čas. Môže ho radšej venovať činnostiam, ktoré má rada. Viac času na rodinu, koníčky, vzdelávanie, alebo zábavu. Niekedy stačí, že nebude počuť frfľanie detí.

Svoj CleanMate QQ-6S si ktokoľvek jednoducho naprogramuje, dokonca má možnosť každý deň v inom čase a keď sú členovia rodiny mimo domu bez námahy sa automaticky postará, aby dlážky vo vašom domove boli čistučké.

Pýtate sa pre koho je darček robotický vysávač CleanMate vhodný?

  • Pre tých, ktorí majú radi čistý a útulný domov, ale pri každodennom nasadení nemajú veľa času ho v tomto stave permanentne udržiavať.
  • Pre ľudí trpiacich alergiami, keď je dôležité neustále odstraňovať prach s alergénmi pre udržanie zdravého a hygienického prostredia. Super vec na robotickom vysávači CleanMate je UV svetlo, ktoré aj ničí alergény, baktérie a vírusy.
  • Samozrejme pre všetkých, na ktorých padne Čierny Peter vo chvíľach pravidelného upratovacieho ošiaľu. Či sú to dámy,  páni, či najmladšia časť populácie – deti, asi nikto neobľubuje behanie po dome s hadicou pripevnenou k vysávaču. A on toto behanie značne zredukuje.

cleanmate-qq6s-05

Nesľubujeme, že CleanMate vyrieši všetko. Na nábytok sa nevyškriabe, ani sedačku nevysaje, do škár a rohov sa nedostane, ale zato si poradí z každým typom podlahy. A vlezie aj pod nábytok. Samozrejme občas bude potrebné vysať aj ručne, ale zóny s najväčšou prašnosťou ostanú čisté, množstvo prachu pri ručnom vysávaní sa rapídne zredukuje a interval potreby ručného vysávania sa rapídne predĺži.

Potrebujete mu vyhradiť jeho priestor? K tomu slúži sonická stena.

A to už snáď za to stojí. Načo sa namáhať a strácať čas prácou, ktorú môže zvládnuť inteligentný robot- vysávač. Je to naozaj pohodlné. Veď získaný čas sa dá využiť aj účelnejšie, no nie?

Podrobné informácie sa Vám zobrazia po kliknutí na odkaz: robotický vysávač CleanMate QQ6S.

Prehľad o ďalších modeloch nájdete tu: Robotické vysávače CleanMate

Za štandardných podmienok si robotický vysávač môžete kúpiť tu: Objednať CleanMate QQ6S

Teraz je pripravená špeciálna cena na robotický vysávač CleanMate v našej  sekcii e-shopu Darčeková ponuka.

Blížia sa sviatky štedrého obdarovávania a aj my máme pripravenú pozornosť pre uzavretý okruh vyvolených v našom eshope.

Prvá kategória v menu eshopu je Darčeková ponuka. Podmienky nákupu v tejto kategórii sú výnimočné a preto je len pre uzavretý okruh záujemcov. A Vám ju teraz tiež umožníme navštíviť.

Pre vstup do tejto kategórie je potrebné heslo. Chcete ho získať? Kliknite na tlačítko nižšie

Tlačítko heslo žlté

a nechajte sa prekvapiť, čo sme vo VIP zóne pripravili. Mimoriadnu výhodu má každý, kto sa dokáže rýchlo rozhodnúť.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.