Uľahčite si námahu s čistením!

Špeciálne látkové prúžky na sacej štrbine hubice umožnia ľahšie a jednoduchšie odstrániť chlpy srsť a vlasy z koberca ako štandardné hubice. K dispozícii aj prepínateľná podlahová hubica na srsť a chlpy. Ak nie sú takéto hubice súčasťou príslušenstva Vášho vysávača, dajú sa objednať aj extra. Pasujú na trubice s priemerom 35 mm.

Hubica na srsť z koberca

Hubica na srsť, chlpy a vlasy z kobercov

Na koberce je k dispozícii viac typov na podobnom princípe. No srsť a chlpy sa často nachytajú aj na čalúnenie sedačky či fotelky. Na tento účel je pripravená pomôcť hubica na čalúnenie s podobným systémom ako kobercová, len menšia.

Hubica na čalúnenie

Hubica na srsť z čalúnenia

Správne hubice úzko súvisia so zvýšenými nárokmi na údržbu domova, keď chováte domáceho miláčika. Treba dôsledne zvážiť a vybrať riešenie vyhovujúce náročným podmienkam. Teda efektívne a účinné. Je dôležité, aby sa doma cítili dobre a pohodlne všetci členovia rodiny, vrátane tých zvieracích.

Hubica na vysávanie srsti

Hubica na srsť prepínateľná, na koberec a podlahu

Aj to sú dôvody, prečo si pozrieť a nájsť možnosti a  spôsoby ako si uľahčiť odstránenie srsti, chlpov, vlasov z koberca, sedačky a šmúh od labiek z podlahy. Okrem vhodných prístrojov na tento účel sme tiež predstavili príslušenstvo na ich ľahšiu likvidáciu – hubice určené na vysávanie srsti a chlpov z podlahy, z čalúnenia, okrem toho sú užitočné turbo hubice na podlahu, na čalúnenia, nástavce, adaptéry a utierky na umývanie dlážky, ale aj parkiet a plávajúcej podlahy.

Myslíte, že uľahčí vhodné príslušenstvo upratovanie? Napíšte nám do formulára vpravo Váš názor.