Podlahové umývacie stroje

Podlahový umývací stroj LAVOR Sprinter

Podlahový umývací stroj LAVOR Sprinter je vďaka svojim rozmerom a prevedeniu ideálny pre umývanie podláh tak v menších prevádzkach ako aj vo väčších domácnostiach. Umožňuje umývanie podláh aj tepovanie kobercov.

Podlahový umývací stroj FIMAP Genie E

Podlahový umývací automat FIMAP Genie E sa zaraďuje k špičkovým strojom určeným na bezprašné čistenie podláh v nevýbušnom prostredí. Vďaka napájaniu z elektrickej siete je kedykoľvek pripravený na prácu, ktorú vždy dokončí.

Podlahový umývací stroj FIMAP Genie B

Podlahový umývací automat FIMAP Genie B sa zaraďuje k špičkovým strojom určeným na bezprašné čistenie podláh v nevýbušnom prostredí. Energiu pre prevádzku zabezpečuje batéria.

Podlahový umývací stroj FIMAP Genie Bs

Podlahový umývací automat FIMAP Genie Bs je najkompaktnejší čistiaci stroj na trhu. Umýva a zametá v jednom kroku.

Podlahový umývací stroj Grande Brio 35 E

Podlahový umývací automat Grande Brio 35 B je stroj s diskovou kefou na 230 V, ktorý zabezpečí pre priestory s menšou plochou vynikajúce výsledky pri údržbe podlahy. Vhodný najmä pre otvorené priestory ako chodby, haly bez regálov a prekážok.

Podlahový umývací stroj Grande Brio 35 B

Podlahový umývací automat Grande Brio 35 B je stroj s diskovou kefou na batériu, ktorý zabezpečí pre priestory s menšou plochou vynikajúce výsledky pri údržbe podlahy. Vďaka pohonu na batériu vhodný do členitého prostredia s regálmi a prekážkami.

Podlahový umývací stroj FIMAP MY 16 B

My 16 B je najväčší so súrodencov triedy Genie. Je to malý génius v triede kompaktných modelov. Patrí k špičkovým strojom určeným na bezprašné čistenie podláh.