Príslušenstvo k podlahovým umývacím strojom

Sada stieracích líšt pre LAVOR Sprinter

Pre správnu funkciu stroja je dôležité aby lišty a gumené stierky boli v poriadku. V prípade, že sú stierky zodraté, vymeňte ich za nové.

Kefa na dlažbu pre LAVOR Sprinter

Štandardná kefa vhodná na väčšinu bežných tvrdých povrchov - dlažba, betón, PVC a pod. je súčasťou dodávky stroja. Zodratím štetín o cca 5 mm stráca účinnosť a treba ju vymeniť.

Sada na tepovanie kobercov pre LAVOR Sprinter

Sada na tepovanie kobercov zvýši využiteľnosť stroja aj na hĺbkové čistenie kobercových pokrytí podláh mechanickým spôsobom - pomocou kefy.

Kefa PPL Ø0,3 350 mm pre podlahový stroj Grande Brio 35

Jemná disková kefa s hrúbkou štetín Ø 0,3 mm farba modrá je určená na bežné čistenie háklivých povrchov. Príslušenstvo na objednávku.

Kefa PPL Ø0,4 350 mm pre podlahový stroj Grande Brio 35

Mäkká disková kefa s hrúbkou štetín Ø 0,4 mm farba zelená je určená na bežné čistenie háklivých povrchov. Má tvrdosť medzi modrou a bielou. Príslušenstvo na objednávku.

Kefa PPL Ø0,6 350 mm pre podlahový stroj Grande Brio 35

Mäkká disková kefa s hrúbkou štetín Ø 0,4 mm farba zelená je určená na bežné čistenie háklivých povrchov. Má tvrdosť medzi modrou a bielou. Príslušenstvo na objednávku.

Kefa Tynex Ø1,2 350 mm pre podlahový stroj Grande Brio 35

Tvrdá disková kefa TYNEX s hrúbkou štetín Ø 1,2 mm farba čierna je určená na čistenie znečistených priemyselných povrchov. Je najtvrdšia z kief a tvrdšia je už len kovová. Príslušenstvo na objednávku.

Čistiaci koncentrát Lavor Sprinter

S prístrojom v balení sa dodáva originál čistiaci prostriedok na umývanie podlahy v4 fľaškách po 100 ml. Dávkuje sa 1 fľaška do nádoby na roztok s objemom 2,8 l a doplniť vodou.