Tepovače profesionálne (extraktory)

Tepovače pre profesionálne využitie

Špičkové tepovače sú určené na každodenné využitie a disponujú čerpadlami s rôznymi parametrami – pre širšie účely využitia.  Tepovač – extraktor sa používa na čistenie kobercov, čalúneného nábytku, interiérov vozidiel a tiež na umývanie tvrdých podláh.

Extraktor –  tepovač kobercovvýkonnejším čerpadlom je schopný vykonať viac práce za rovnaký čas. No z druhej strany treba si uvedomiť, že čistený materiál môže byť viac zmáčaný a potrebuje dlhší čas na úplne vysušenie. Počas práce sa cez nástrekovú trysku na podlahovej dýze tlakom nanáša čistiaci roztok na ošetrovanú plochu a spolu s naviazanými nečistotami sa následne odsáva do zbernej nádoby na špinavú vodu. Týmto spôsobom sa dosiahne tzv. prepierací efekt na čistenej ploche s vynikajúcim čistiacim účinkom.

Hlavné prednosti tepovačov

Vyberateľná nádrž na znečistenú vodu, vynikajúca stabilita, intuitívne ovládanie, jednoduchá obsluha, nízke prevádzkové náklady vďaka minimálnym nárokom na údržbu a servis.

Ale pozor, dlhodobú spoľahlivú prevádzku môže zaručiť len správna údržba po práci – nikdy nezabudnite čistou vodou prepláchnuť čerpadlo a tiež používajte len odporučené čistiace prostriedky – nepenivé, určené pre strojové čistenie textílií alebo podláh.


Tepovač Profi 50.C

Prístroj je určený na profesionálne čistenie - tepovanie kobercov, čalúneného nábytku a interiérov vozidiel.

Tepovač Profi 50.1.C

Prístroj je určený na profesionálne čistenie - tepovanie kobercov, čalúneného nábytku a interiérov vozidiel. Je vybavený výkonným čerpadlom 4,8 bar a prietokom 2 l/min.

Profesionálny tepovač CarBax TS 100

TS 100 je špičkový profesionálny jednočerpadlový tepovač - extraktor na čistenie kobercov, čalúneného nábytku a interiérov vozidiel.

Profesionálny tepovač CarBax TS 200

TS 200 je špičkový profesionálny dvojčerpadlový tepovač - extraktor na čistenie kobercov, čalúneného nábytku a interiérov vozidiel. Vďaka zvýšenému výkonu (dvoch čerpadiel a dvoch nástrekových trysiek) je možné vykonať viac práce za rovnaký čas.