Tepovače s vysávaním séria TWIN

Tepovače a výkonné vysávače

Rozhodnite sa pre produkty s certifikátom pre alergikov a technológiou vodnej filtrácie série TWIN alebo AQUA+.

Tepovače a extraktory pre dôkladné čistenie domácností

Prístroje sú určené pre dôkladné čistenie a údržbu domácnosti a svojím rozšíreným príslušenstvom vyhovujú aj pre chovateľov domácich zvierat. Vysávače v kombinácii s tepovačom Thomas v elegantnom designe s mokrým čistením a jedinečným adaptérom s mikrovláknovou utierkou na parkety sú vhodné aj na plávajúce podlahy a okná, s adaptérom na dlažbu a tvrdé povrchy a s reguláciou striekania množstva čistiaceho roztoku je tepovanie naozaj jednoduché.

Špičkové a úrovňou ako profesionálne tepovače – extraktory sa používajú na

  • na čistenie kobercov,
  • podláh, dlažby, laminátových podláh
  • čalúneného nábytku
  • interiérov vozidiel.

Počas práce sa cez nástrekovú trysku na podlahovej dýze tlakom nanáša čistiaci roztok na ošetrovanú plochu a spolu s naviazanými nečistotami sa následne odsáva do zbernej nádoby na špinavú vodu. Týmto spôsobom sa dosiahne tzv. prepierací efekt na čistenej ploche s vynikajúcim čistiacim účinkom. Hlavné prednosti: možnosť vysávania cez vodný filter, alebo do filtračných vreciek, extra umiestnené nádrže na znečistenú vodu a na čistiaci roztok, vynikajúca stabilita, intuitívne ovládanie, jednoduchá obsluha a údržba, nízke prevádzkové náklady vďaka minimálnym nárokom na údržbu a servis.

Ako profesionálny vysávač

Vysávač s vodným filtrom zabezpečí vysávanie s využitím novej technológie systému vodného filtra bez potreby filtračných vreciek a tiež vysávanie kvapalín na báze vody. Takýto vysávač s vodným filtrom má vysokú účinnosť filtrácie a tiež funkciu tepovanie a umývania čím sa stáva viacúčelovým pomocníkom. Široké využitie v domácnosti, menších ubytovacích zariadeniach a kanceláriách. Manipulácia, čistenie a údržba sú veľmi jednoduché a intuitívne. V príslušenstve vybratých prístrojov okrem štandardu sú aj špeciálne nástavce (hubice) na ľahšie odstraňovanie srsti a chlpov z kobercov, podlahy a z čalúnenia. Príslušenstvo THOMAS D35, ktoré nie je dodávané k vybratému modelu a  hodí sa užívateľovi je možné objednať extra.


Vysávač tepovač s vodným filtrom PET&FRIENDS T1 AQUAFILTER

Vysávač s vodným filtrom, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania. Navyše s príslušenstvom na srsť a chlpy od domácich miláčikov.

Vysávač tepovač s vodným filtrom TWIN T1 AQUAFILTER

Vysávač s vodným filtrom, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania.

Vysávač tepovač s vodným filtrom TWIN TT AQUAFILTER

Vysávač s vodným filtrom, s elektronickou reguláciou touch-tronic, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania.

Vysávač tepovač s vodným filtrom TWIN T2 AQUAFILTER

Najvýkonnejší vysávač tejto série Twin s vodným filtrom, s elektronickou reguláciou touch-tronic, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania. Ako jediný má reguláciu množstva striekania čistiaceho roztoku.

Vysávač tepovač HYGIENE T2

Výkonný vysávač série Twin s Hygiene bag systémom, s možnosťou rozšírenia vysávania cez vodný filter, s elektronickou reguláciou touch-tronic, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania. Má reguláciu množstva striekania čistiaceho roztoku.

Vysávač tepovač s vodným filtrom HYGIENE PLUS T2

Prístroj v elegantnej bielej farbe. Vybavený Hygiene bag systémom aj boxom s vodným filtrom, s elektronickou reguláciou touch-tronic, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania. Má reguláciu množstva striekania čistiaceho roztoku.

Vysávač a tepovač THOMAS BLACK OCEAN

Vysávač - tepovač v elegantnej tmavej farbe s funkciami tepovania formou extrakcie a umývania hladkých povrchov, tiež s jedinečným adaptérom s mikrovláknovou utierkou na parkety, plávajúce podlahy a okná, adaptérom na dlažbu a tvrdé povrchy.

Vysávač tepovač s vodným filtrom TWIN T2 PARQUET AQUAFILTER

Prístroj bol vyrobený v limitovanej edícii. Už nie je k dispozícii. Na stránke uvádzame pre majiteľov kvôli zjednodušeniu objednávania príslušenstva.