Tepovače s vysávaním séria AQUA+

Malé no s užitočnými funkciami, ktoré dokážu príjemne prekvapiť

Rozhodujete sa pre nový vysávač? A čo taký, čo dokáže oveľa viac, nielen vysávať. Aké máte podlahy? Máte domáceho chlpatého miláčika? Zvážte výber starostlivo. Veď kedy ste naposledy kupovali vysávač? 5,7 či10 rokov dozadu? Odvtedy sa veľa zmenilo, a preto si na tých ďalších cca 10 rokov treba vybrať podľa nových trendov a hlavne aby pomáhal efektívne a s ľahkosťou zbavil Váš domov smetí, prachu, vlasov, chlpov, srsti, fľakov, škvŕn a inej nepríjemnej nečistoty.

Jeden z praktických pomocníkov a najmä pre majiteľov chlpáčov je multifunkčný vysávač aj s funkciami umývania a tepovania je Pet&Family. Pozrite si krátke video, že je naozaj užitočný. A pritom sa veľmi jednoducho ovláda.

 

Tepovače a extraktory pre dôkladné čistenie domácností

Funkcia tepovania a umývania u prístrojov Pet&Family alebo Multi Clean X10 Parquet pomáha gazdinkám jednoducho udržať domácnosť vždy čistú. Prístroje sú určené pre dôkladné čistenie a údržbu domácnosti a podľa potreby a požadovaného komfortu (Multi Clean má ovládanie na rúčke) si môžete zvoliť pre svoje potreby a požiadavky toho správneho pomocníka. Svojím rozšíreným príslušenstvom vyhovujú aj pre chovateľov domácich zvierat, či jednoduché umývanie parkiet a plávajúcich podláh. Vysávače v kombinácii s tepovaním THOMAS v elegantnom designe s mokrým čistením a jedinečnou hubicou s mikrovláknovou utierkou na parkety (Multi Clean) sú vhodné aj na plávajúce podlahy, s iným vhodným adaptérom zase aj na okná, dlažbu a iné tvrdé hladké povrchy.

Okrem toho zlikvidujú fľaky a škvrny zo sedačky, foteliek, čalúnenia, kobercov a pomôžu aj pri čistení interiéru auta – autosedačky a čalúnenie. K dispozícii pre dosiahnutie vynikajúceho čistiaceho efektu sú aj čistiace prostriedky ProTex, ProTex V a ProFloor.

Moderné, ľahké a malé vysávače a tepovače – extraktory série AQUA+ sa používajú na

  • vysávanie prachu
  • čistenie kobercov
  • umývanie parkiet, dlažby, laminátových podláh
  • sedačiek, foteliek, čalúneného nábytku
  • autosedačiek, interiérov vozidiel.

Pri umývaní a tepovaní sa cez nástrekovú trysku na hubici tlakom nanáša čistiaci roztok na čistenú plochu a spolu s naviazanými nečistotami sa následne odsáva do zbernej nádoby. Týmto spôsobom sa jednoducho špina umyje a vysatím odstráni z čistenej plochy.

Čím sú ešte zaujímavé: možnosť vysávania cez vodný filter, alebo do filtračných vreciek, extra umiestnené nádrže na znečistenú vodu a na čistiaci roztok, vynikajúca stabilita, intuitívne ovládanie, jednoduchá obsluha a údržba. No nie sú to geniálny pomocníci?

Výkon ako profesionálny vysávač

Vysávač s vodným filtrom zabezpečí vysávanie s využitím novej technológie systému vodného filtra bez potreby filtračných vreciek a tiež vysávanie kvapalín na báze vody. Takýto vysávač s vodným filtrom má vysokú účinnosť filtrácie a stále vysoký sací výkon, pretože po vysávaní sa vždy špina s vodou vyleje a keď začínate znova, je to ako keby ste po každom vysávaní založili do bežného vysávača nové vrecko na špinu.

Široké využitie v domácnosti, menších ubytovacích zariadeniach a kanceláriách. Systém vodného filtra je uzavretý, nedochádza k znečisteniu korpusu vysávača, manipulácia, čistenie a údržba sú veľmi jednoduché a intuitívne.

V príslušenstve vybratých prístrojov okrem štandardu sú aj špeciálne nástavce (hubice) na ľahšie odstraňovanie srsti a chlpov z kobercov, podlahy a z čalúnenia. Príslušenstvo THOMAS D35, ktoré nie je dodávané k vybratému modelu a  hodí sa užívateľovi je možné objednať extra.

K dispozícii podrobný popis pri prístrojoch Anti-Allergy a Pet&Family na videu pri každom z nich. Rovnaký systém filtrácie má aj Multi Clean X10 Parquet, len má navyše komfortné zapínanie a ovládanie výkonu na rúčke plus špeciálnu hubicu na vysávanie a umývanie plávajúcej podlahy a parkiet naraz.

Vyberte si vhodné riešenie pre univerzálne využitie.


Vysávač s vodným filtrom ANTI-ALLERGY

Vysávač s vodným filtrom zabezpečí vysávanie s využitím novej technológie systému vodného filtra bez potreby filtračných vreciek a tiež vysávanie kvapalín na báze vody.

Vysávač tepovač s vodným filtrom PET&FAMILY

Prístroj je určený pre dôkladné čistenie a údržbu domácnosti a svojím rozšíreným príslušenstvom vyhovuje aj pre chovateľov domácich zvierat a majiteľov zvieracích miláčikov rodiny.

Vysávač tepovač s vodným filtrom MULTI CLEAN X10 PARQUET

Doma už nemáte skoro žiadne koberce? Plávajúca podlaha sa ťažko udržiava čistá? Farba špár na podlahe sa mení na tmavo-šedú? Vedro a mop už nie je riešenie pre moderné čistenie. Je potrebné špinu odstrániť, nie rozotrieť. Jednou z možností ako na to je MULTI CLEAN X10 PARQUET.