Vysávače a tepovače PREMIUM TRIEDY s vodným filtrom

Tepovače a výkonné vysávače

Rozhodnite sa pre produkty s certifikátom pre alergikov a technológiou vodnej filtrácie AQUA+.

Tepovače a extraktory pre dôkladné čistenie domácností

Prístroje sú určené pre dôkladné čistenie a údržbu domácnosti a svojím rozšíreným príslušenstvom vyhovujú aj pre chovateľov domácich zvierat. Vysávače v kombinácii s tepovačom Thomas v elegantnom designe s mokrým čistením a jedinečným adaptérom s mikrovláknovou utierkou na parkety sú vhodné aj na plávajúce podlahy a okná, s adaptérom na dlažbu a tvrdé povrchy s reguláciou striekania množstva čistiaceho roztoku.

Špičkové úrovňou ako profesionálne tepovače – extraktory sa používajú na

  • na čistenie kobercov,
  • podláh, dlažby, laminátových podláh
  • čalúneného nábytku
  • interiérov vozidiel.

Počas práce sa cez nástrekovú trysku na podlahovej dýze tlakom nanáša čistiaci roztok na ošetrovanú plochu a spolu s naviazanými nečistotami sa následne odsáva do zbernej nádoby na špinavú vodu. Týmto spôsobom sa dosiahne tzv. prepierací efekt na čistenej ploche s vynikajúcim čistiacim účinkom. Hlavné prednosti: priesvitná vyberateľná nádrž na znečistenú vodu, vynikajúca stabilita, intuitívne ovládanie, jednoduchá obsluha, nízke prevádzkové náklady vďaka minimálnym nárokom na údržbu a servis.

Ako profesionálny vysávač

Vysávač s vodným filtrom zabezpečí vysávanie s využitím novej technológie systému vodného filtra bez potreby filtračných vreciek a tiež vysávanie kvapalín na báze vody. Takýto vysávač s vodným filtrom má vysokú účinnosť filtrácie a tiež funkciu tepovanie a umývania čím sa stáva viacúčelovým pomocníkom. Široké využitie v domácnosti, menších ubytovacích zariadeniach a kanceláriách. Systém vodného filtra je uzavretý, nedochádza k znečisteniu korpusu vysávača, manipulácia, čistenie a údržba sú veľmi jednoduché a intuitívne. V príslušenstve prístroja okrem štandardu sú aj špeciálne nástavce (hubice) na ľahšie odstraňovanie srsti a chlpov z kobercov, podlahy a z čalúnenia.


Vysávač tepovač s vodným filtrom PET&FRIENDS T1 AQUAFILTER

Vysávač s vodným filtrom, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania. Navyše s príslušenstvom na srsť a chlpy od domácich miláčikov.

Vysávač s vodným filtrom GENIUS AQUAFILTER

Model už nie je v aktuálnej ponuke. Je zverejnený pre uľahčenie objednania príslušenstva pre majiteľov.