Vysávače na suché vysávanie

Vysávač crooSer eco plus

Ak je pre Vás podstatným parametrom úspora pri zachovaní vynikajúcich parametrov, tak je vysavač crooSer eco plus tou správnou voľbou. s farebným vymeniteľným gumeným nárazníkom po celom obvode, ktorý si môžete farebne prispôsobiť podľa želania. Svojimi parametrami je ohľaduplný k Vám a tiež chráni Váš nábytok.

Vysávač crooSer animal plus

Máte doma chlpatého domáceho miláčika? Potom je dôležité čo najdôkladnejšie odstrániť srsť a chlpy, ktoré sú bežným sprievodným javom pri chove domácich zvierat. Vysávač crooSer animal plus je vybavený špeciálnym príslušenstvom na odstraňovanie srsti, chlpov a vlasov. Vysávač crooSer animal plus je vďaka svojim vlastnostiam ohľaduplný k Vám a šetrí aj uši Vášho domáceho chlpáča.

Vysávač crooSer parquet plus

Starostlivo ste si vyberali drevené či plávajúce podlahy a nechcete si ich pri údržbe poškriabať? Pre Vás je tu vysavač crooSer parquet plus vybavený špeciálnym príslušenstvom na vysávanie háklivých povrchov. Výkonný, moderný, elegantný, tichý, malý, ľahký, vrtký, ...

Vysávač Maxi Power 2200 W

Elegantný výkonný vysávač s turbokefou v základnej výbave a prívodným káblom s dĺžkou až 10m. Vysávanie do filtračných vreciek.

Vysávač Easy Power 2000 W

Malý výkonný vysávač s vysávaním do filtračných vreciek, s ochranným uzáverom sacieho otvoru. 3 ks filtračné vrecká v dodávke.

Vysávač bezvreckový Spin Power 1600 W

Vysávač cyklónový, ekonomická prevádzka bez filtračných vreciek, s umývateľným HEPA filtrom.

Vysávač bezsáčkový Twist Power 2200 W

Model vypredaný. Vysávač už nie je v aktuálnej ponuke.

Bezvreckový vysávač Duo Power 2000 W

Vysávač umožňujúci ekonomickú prevádzku bez filtračných vreciek, ale s možnosťou vysávania aj do filtračných vreciek pomocou jednoduchého adaptéra..

Vysávač Blue Power 1800 W

Výkonný vysávač s vysávaním do filtračných vreciek, s elektronickou reguláciou výkonu a 3 ks filtračné vrecká v dodávke.

Vysávač Turbo Power 2000 W

Výkonný vysávač s vysávaním do filtračných vreciek, s turbokefou a vysýpacím textilným vreckom na viacnásobné použitie.