Vysávače priemyselné

Priemyselné vysávače

V kategórii priemyselných vysávacov nájdete rôzne typy od malých, ale účinných a výkonných vysávačov vhodných na suché aj mokré vysávanie, až po veľké viacúčelové vysávače. Nájdete tu typy vysávačov so zárukov až 3 roky. Táto trieda vysávačov je špecifická tým, že majú nezávislé chladenie motora. Dozaista oceníte aj možnosť vysávať s použitím špeciálneho filtra bez filtračných vreciek. Tieto vysávače majú veľmi jednoduchú údržbu a sú určené na čistenie aj väčších nečistôt.

Priemyselný vysávač

Vyberte si z viacerých možností nášho portfólia. Nájdete tu výkonné a jednoduché profesionálne riešenia vysávania, ľahké priemyselné vysávače a tiež priemyselné vysávače s väčšou kapacitou nádoby s efektívnym vybavením na mokré a suché vysávanie. Vyznačujú sa vynikajúcim sacím výkonom. Alebo si vyberte robustné priemyselné vysavače s veľkou nádobou na odpad, vysokým sacím výkonom a veľkým prietokom vzduchu.


Vysávač JUNIOR 1516

Elegantný výkonný mokro-suchý vysávač v červeno-čiernom prevedení so 16 l nádobou pre využitie v úradoch, kanceláriách, školách, skladoch, dielňach a pod.

Vysávač THOMAS POWER PACK 1616

Ľahký priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie so 16 l nádobou na odpad, plastovými sacími trubicami, kónusovým filtrom a s príslušenstvom Ø 35. Výkonný s Jednoduchou obsluhou a údržbou. K dispozícii papierové alebo textilné filtračné vrecká.

Vysávač THOMAS POWER PACK 1620

Ľahký priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie s 20 l nádobou na odpad, plastovými sacími trubicami a s príslušenstvom Ø 35. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek. Tiež vhodný na stavebný odpad.

Vysávač THOMAS POWER PACK 1620C

Ľahký priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie s 20 l nádobou na odpad, kovovými sacími trubicami a s príslušenstvom Ø 35. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek. Tiež vhodný na stavebný odpad.

Vysávač THOMAS POWER PACK 1630

Ľahký priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie s 30 l nádobou na odpad, so zásuvkou na pripojenie náradia a s príslušenstvom Ø 50 na hrubý odpad. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek. Tiež vhodný na stavebný odpad.

Vysávač THOMAS POWER PACK 1630SE

Ľahký priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie s 30 l nádobou na odpad, so zásuvkou na pripojenie náradia a s príslušenstvom Ø 35. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek.

Priemyselný vysávač THOMAS INOX 1520 Plus

Priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie s 20 l nádobou na odpad. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek.

Priemyselný vysávač THOMAS INOX 20 Professional

Priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie s 20 l nádobou na odpad a s príslušenstvom Ø 35. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra

Priemyselný vysávač THOMAS INOX 1530

Priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie s 30 l nádobou na odpad. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek.

Priemyselný vysávač THOMAS INOX 30 Professional

Priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie s 30 l nádobou na odpad a s koplet príslušenstvom Ø 35 aj Ø 50. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek.

Priemyselný vysávač THOMAS INOX 1545 S

Priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie so 45 l nádobou na odpad. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek.

Priemyselný vysávač THOMAS INOX 45 S Professional

Priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie so 45 l nádobou na odpad a so zásuvkou na pripojenie náradia bez spínacej elektroniky. Filter-patrón s plochou 2500 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek.

Priemyselný vysávač THOMAS INOX 1545 SFE

Priemyselný vysávač na suché aj mokré vysávanie v antistatickom prevedení. Filter-patrón s plochou 8000 cm2. S použitím špeciálneho filtra umožňuje vysávanie bez vreciek.