Vysávače s vodným filtrom pre alergikov

Vysávač s vodným filtrom ANTI-ALLERGY

Vysávač s vodným filtrom zabezpečí vysávanie s využitím novej technológie systému vodného filtra bez potreby filtračných vreciek a tiež vysávanie kvapalín na báze vody.

Vysávač s vodným filtrom ALLERGY PURE

Najmenší vysávač s vodným filtrom vhodný pre alergikov s príslušenstvom klik systém, elektronickou reguláciou výkonu, vybavený injekčným filtrom a tiež dokáže vysávať kvapaliny na báze vody.

Vysávač s vodným filtrom ANIMAL PURE

Najmenší vysávač s vodným filtrom vhodný pre alergikov s príslušenstvom klik systém, diaľkovým ovládaním, vybavený injekčným filtrom a tiež dokáže vysávať kvapaliny na báze vody. Určený najmä pre majiteľov domácich miláčikov.

Vysávač s vodným filtrom GENIUS S1 AQUAFILTER

Výkonný vysávač s vodným filtrom, s elektronickou reguláciou touch-tronic, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a možnosťou rozšírenia na "obojživelníka" pomocou Hygiene bag systému.

Vysávač s vodným filtrom GENIUS AQUAFILTER

Model už nie je v aktuálnej ponuke. Je zverejnený pre uľahčenie objednania príslušenstva pre majiteľov.

Vysávač s vodným filtrom GENIUS S2 AQUAFILTER

Model už nie je v aktuálnej ponuke. Je zverejnený pre uľahčenie objednania príslušenstva pre majiteľov.

Vysávač tepovač s vodným filtrom PET&FAMILY

Prístroj je určený pre dôkladné čistenie a údržbu domácnosti a svojím rozšíreným príslušenstvom vyhovuje aj pre chovateľov domácich zvierat a majiteľov zvieracích miláčikov rodiny.

Vysávač tepovač s vodným filtrom MULTI CLEAN X10 PARQUET

Doma už nemáte skoro žiadne koberce? Plávajúca podlaha sa ťažko udržiava čistá? Farba špár na podlahe sa mení na tmavo-šedú? Vedro a mop už nie je riešenie pre moderné čistenie. Je potrebné špinu odstrániť, nie rozotrieť. Jednou z možností ako na to je MULTI CLEAN X10 PARQUET.

Vysávač tepovač s vodným filtrom TWIN T1 AQUAFILTER

Vysávač s vodným filtrom, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania.

Vysávač tepovač s vodným filtrom TWIN TT AQUAFILTER

Vysávač s vodným filtrom, s elektronickou reguláciou touch-tronic, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania.

Vysávač tepovač s vodným filtrom TWIN T2 AQUAFILTER

Najvýkonnejší vysávač tejto série Twin s vodným filtrom, s elektronickou reguláciou touch-tronic, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania. Ako jediný má reguláciu množstva striekania čistiaceho roztoku.

Vysávač tepovač s vodným filtrom HYGIENE PLUS T2

Prístroj v elegantnej bielej farbe. Vybavený Hygiene bag systémom aj boxom s vodným filtrom, s elektronickou reguláciou touch-tronic, motorom s extra chladením, vynikajúcou filtráciou a s funkciou tepovania a umývania. Má reguláciu množstva striekania čistiaceho roztoku.

Vysávač a tepovač THOMAS BLACK OCEAN

Vysávač - tepovač v elegantnej tmavej farbe s funkciami tepovania formou extrakcie a umývania hladkých povrchov, tiež s jedinečným adaptérom s mikrovláknovou utierkou na parkety, plávajúce podlahy a okná, adaptérom na dlažbu a tvrdé povrchy.

Vysávač tepovač s vodným filtrom TWIN T2 PARQUET AQUAFILTER

Prístroj bol vyrobený v limitovanej edícii. Už nie je k dispozícii. Na stránke uvádzame pre majiteľov kvôli zjednodušeniu objednávania príslušenstva.