Hygienickejšie ako vedro a mop!

Na primeranú hygienickú údržbu a odstraňovanie špiny z hladkých povrchov je ideálny multifunkčný prístroj – tepovač. Sú tiež bezpečné spôsoby ako si poradiť rovnakým spôsobom s plávajúcou podlahou. Vláčenie ťažkého vedra, máchanie handry či mopu, dlhú dobu vlhká a šmykľavá dlážka sú po klasickom umývaní samozrejmosťou. Poďme na to teda inak, modernejšie.

No nielen modernejšie ale čo je hlavné, hygienickejšie. Keď si uvedomíme, že po prvom zotretí dlážky handrou alebo mopom a vypláchaní vo vedre už umývame podlahu vlastne špinavou vodou. Určite nikto nemení vodu po každom opláchnutí handry. To by bolo drahé čistenie.

Naproti tomu – nanesenie vody s čistiacim saponátom na dlážku, špina sa rozpustí a pomocou gumenej stierky na hubici sa jednoducho vysaje a dlážke je behom pár sekúnd suchá. Žiadne pošmyknutie, žiadny úraz, no hlavne všetka špina sa vysala, nič z nej sa nevrátilo späť na podlahu, ako to bolo pri umývaní handrou. Aj dieťa sa môže smelo hrať na dlážke, neostala na nej žiadna špina, žiadne riziko infekcie.

 

Špeciálne hubice a adaptéry v príslušenstve tepovačov THOMAS zabezpečia nanesenie čistiaceho roztoku prostredníctvom utierky z mikrovlákna, aby voda či roztok nenatiekli do štrbín plávajúcej podlahy. Rozpustená nečistota sa stiahne pomocou gumovej stierky a odsaje.

Utierky sa pripevňujú buď priamo k takejto špeciálnej hubici,

hubica na umývanie plávajúcej podlahy

Hubica na umývanie plávajúcej podlahy

alebo k adaptéru pomocou suchého zipsu.

Twin t2 s hubicou a adaptérom na parkety

Twin t2 s hubicou a adaptérom na parkety

Po použití sa utierky jednoducho operú.

Vhodné prístroje pre údržbu parkiet a plávajúcich podláh sú tepovače série Twin t2 aquafilter a tiež Multi Clean X10 Parquet. Nájdete ho v sortimente prístrojov s označením AQUA+.

Príslušenstvo je možné zakúpiť aj k ostatným THOMAS viacúčelovým prístrojom – tepovačom.

Páči sa Vám takéto riešenie? Alebo ak máte otázky napíšte nám, formulár je vpravo.