Povedzte nám to z mosta do prosta!

Radi by sme stále poskytovali vysoký štandard kvality sortimentu a služieb a práve k dosiahnutiu toho nám pomôže Váš nestranný názor a kritika.Tu v komentároch nájdete čo o nás píšu iní a aj Vy môžete slobodne prejaviť svoj názor a poznatky  či už s konkrétnym modelom prístroja, alebo vlastné skúsenosti s prístupom firmy ENEFTECH s.r.o. k poskytovaniu kvalifikovaných informácií, k riešeniu Vašej objednávky či iných požiadaviek.

Môžete tiež napríklad navrhnúť aj tému do fóra, ktorú pokladáte za zaujímavú. Vaše príspevky budú uverejnené no v prípade nevhodných a nesúvisiacich príspevkov si administrátor vyhradzuje právo tieto odstrániť. Dôvod prípadného neschválenia príspevku bude oznámený spätne prispievateľovi.

Váš názor môže pomôcť pri rozhodovaní novým záujemcom o sortiment.

Na Vaše príspevky sa teší

Tím ENEFTECH s.r.o.

27 Responses to Váš názor na sortiment a služby ENEFTECH s.r.o.
 1. Sme veľmi spokojní so spoluprácou so spoločnosťou Eneftech. Profesiálny a ústretový prístup sú najlepšou vizitkou vysokej kvality a cenovej dostupnosti produktov v ich širokej ponuke. U nás namontovaný systém centrálneho vysávania Thomas spĺňa najprísnejšie kritériá na kvalitu, efektivitu, jednoduchú oblsuhu a údžbu. Široká ponuka doplnkov pritom musí uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Eneftech všetkým vrelo doporučujeme.

 2. Ďakujem za expresné vybavenie mojej objednávky,
  som veľmi spokojná s Vašimi službami a budem aj v budúcnosti sa na Vás obracať.

  Pre p. Jozefa Maxoňa ENEFTECH

  Straková

 3. Ďakujem, za rýchle vybavenie objednávky. Komunikácia s pracovníkmi fi Eneftech je veľmi profesionálna. Ponúkané výrobky sú výborné.
  Každému kto má doma alergika vrelo odporúčam.

 4. Srdecne dakujem za naozaj profesionalny pristup firmy Eneftech, zvlast Ing Maxonovi. Od poskytnutia odbornych rad, vyber vhodneho pristroja az k vybaveniu objednavky. Zelam vela uspechov!

 5. Chcem sa poďakovať za rýchle vybavenie mojej objednávky. Som veľmi spokojná so službami spoločnosti Eneftech. Hlavne chcem poďakovať p. Maxonovi za profesionálny prístup a odborné rady pri výbere prístroja.

  Lipinská

 6. Dakujem velmi pekne panovi Maxonovi za ochotu.
  Velmi pomohol:) Dakujem este raz a moc odporucam !!! Pekny den Lenka

 7. Komunikácia s pánom Maxoňom bola od počiatku veľmi príjemná a na dnešnú dobu pomerne vzácna. Poradil, pomohol vyhovel prosbe a problému. Tovar dodaný načas, podľa dohody, bez problémov. Želám veľa úspechov v podnikaní i osobnom živote. Keď budem môcť, určite odporučím. Ďakujem.

 8. Dobry vecer, pozdravujem firmu Eneftech s.r.o., ktora mi dodala vybornu pomocku do domacnosti, komunikacia s panom ing.Maxon vyborna, tovar doruceny podla oznamenia v e-maile, objednavka sa dala sledovat podla kodu tovaru kde sa nachadza. vysavac… perfektny… dakujem, odporucim.

 9. Dobrý deň,
  objednaný tovar som dostala v poriadku, ďakujem Vám za ochotu a korektnosť, budem Vás odporúčať svojim známym ako spoľahlivého obchodného partnera a budem si Vás pamätať aj ja, až by som v budúcnosti niečo potrebovala.
  S pozdravom
  Elena B.

 10. Ďakujeme našim zákazníkom, ktorí si našli čas a rozhodli sa napísať pár slov. Teší nás, že sa stretávame s kladnými reakciami a budeme sa snažiť udržať trend našich služieb.
  Tiež by sme chceli poďakovať nášmu zákazníkovi, pánovi Mariánovi Komorovi z Kremnice, ktorý sa voči nám zachoval veľmi čestne, keď nám oznámil chybu vo fakturácii objednávky. Chyba sa stala pri množstve fakturovaného tovaru z objednávky a nefakturovali sme časť tovaru v hodnote cca 50 €. Tovar bol expedovaný na dobierku a boli sme milo prekvapení, keď nám pán Komora telefonicky oznámil chybu a po oprave faktúry uhradil zostávajúcu časť.
  Ďakujeme mu za čestné jednanie a sme radi, že stále sú medzi nami ľudia, ktorí stavajú svoju česť na vyšší stupeň ako peniaze.
  Želáme pánovi Komorovi všetko dobré a aby ostal takým, aký je.
  S vďakou Jozef Maxoň za ENEFTECH s.r.o.

 11. Dobrý deň,som veľmi spokojná s prístupom p.Maxoňa,je ochotný pri vybavovaní objednávky ako i pri expedovaní tovaru.Želám mu veľa úspechov pri podnikaní.Veľmi mi pomohol.Ďakujem

 12. Dobry den, pozdravujem Vas pan Maxona a firmu eneftech s.r.o., dakujem za rychle vybavenie mojej objednavky. zelam vela uspechov v praci.

 13. Naša objednávka vo firme Eneftech bola opätovne vybavená k našej spokojnosti.
  Odborná a hlavne ochotná pomoc p.Maxoňa nám vždy padne vhod.
  Želáme Vám ešte veľa spokojných zákazníkov.

  S vďakou MicroStep CDM s.r.o., Silvia Čuvalová

 14. ZŠ Sv. Rodiny, Bratislava 13. augusta 2013 at 10:21 Odpovedať

  Ďakujeme za expresné poslanie náhradných dielov k tepovaču. Firmu a produkty vrelo odporúčame.

 15. Chcem sa veľmi poďakovať za expresné vybavenie objednávky – do dvoch dní doma – to sa mi ešte nestalo. Tiež za ústretový prístup. Žmýkačka je super, hneď vyskúšaná, deti ju nevolajú ináč len “Tomáško” :-). Ešte raz ďakujem. Kormanová

  • Ďakujeme za milú pochvalu, snažíme sa aby každá objednávka bola u svojho nového majiteľa čo najskôr. Veľmi nás teší uznanie za našu snahu od všetkých, ktorým sa neťaží napísať pár riadkov na našu stránku.
   S pozdravom tím Eneftech s.r.o.

 16. Na nemeckych weboch som si vyhliadol nemecky vyrobok firmy Robert-Thomas, nasledne som tovar objednal u firmy Eneftech z Prievidze.

  S potesenim konstatujem, ze aj v Eneftechu reaguju promptne, precizne a spolahlivo!

  Dakujem a prajem vela uspechom.

 17. Na nemeckych weboch som si vyhliadol produkt firmy Robert-Thomas, nasledne som tovar objednal u firmy Eneftech z Prievidze.
  S potesenim konstatujem, ze aj ich sluzby su promptne, precizne, spolahlive – jednoducho profesionalne!

  Dakujem a prajem vela uspechov.

  • Ospravedlňujeme sa, že napísané príspevky nie sú zverejnené online ale chvíľu trvá, kým systém skontroluje, či príspevok neobsahuje nevhodné slová a výrazy. Potom sa príspevok objaví na našej stránke. Náš obdiv a poďakovanie za viacnásobné odhodlanie oznámiť svetu spokojnosť s našimi službami patrí pánovi LuboP. Zrejme keď sa hneď po napísaní textu neobjavila správa, skúsil to znovu. Je vzácne dnes stretnúť človeka, ktorému tak záleží na prejavení pochvaly a pozitívneho názoru. A my sme hrdí, že sme ho spoznali a stal sa našim zákazníkom . Budeme sa snažiť aby sme ani jeho ani Vás nikdy nesklamali.
   Váš eneftech tím

 18. Dobrý deň!

  Ešte raz Vám ďakujem za veľmi milé stretnutie, bol to pre nás veľmi príjemný zážitok a samozrejme ďakujem aj za výhru.
  Cestu domov sme mali dlhú, ale príjemnú.
  Vysaváč sme už vybalili a chystáme sa ho dnes poobede vyskúšať.
  Fotky som si práve uložila, sú pekne a veľmi Vám za ne ďakujem.
  Prajem Vám príjemný víkend! Dúfam, že táto akcia sa ukáže ako úspešná pre Vaše nasledujúce obdobie.

  S pozdravom a želaním všetkého najlepšieho

  Helena Zobková s manželom.

 19. Vážená pani Helena,

  Boli sme milo prekvapení, že Vás výhra vysávača PET&FAMILY v našej súťaži potešila až tak, že ste sa neváhali temer ihneď vydať na cestu až z ďalekej Sniny do Prievidze pre Vašu cenu (365 km). Máte náš obdiv za tento výkon. Tešíme sa, že ste šťastne docestovali domov a veríme, že už teraz je prístroj odskúšaný aj prakticky a bude slúžiť k Vašej spokojnosti. Stretnutie s Vami a s Vaším pánom manželom nás veľmi príjemne naladilo, tak Vám želám, aby ste ďalej rozdávali svojim optimizmom a úsmevom radosť a šťastie Vašej rodine, priateľom či známym.
  Tiež želáme pekný víkend.

  S pozdravom

  Jozef Maxoň za Eneftech s.r.o.

 20. Ing.Čech-Špireková 10. decembra 2013 at 20:35 Odpovedať

  Veľmi pekne ďakujem za rýchle a profesionálne vybavenie mojej objednávky.
  Pracovníkom spoločnosti želám hlavne veľa zdravia, trpezlivosti a chuti takto spoľahlivo a ochotne pracovať. Nech Vám pribúdajú len spokojní zákazníci. Určite odporučím Vašu firmu aj ďalším svojim blízkym a známym ako spoľahlivého obchodného partnera.
  Ešte raz všetko dobré a nech sa Vám darí.

 21. Dobrý deň!

  Chcem sa poďakovať pánovi Maxoňovi a všetkým, ktorí sú vo firme Eneftech. Potreboval som poradiť, zavolal som niekoľkokrát a zakaždým som dostal skvelé odpovede, ktoré mi pomohli “opraviť” vysávač Thomas Genius S2. Keby každá firma takto reagovala, asi by to na Slovensku vyzeralo inak. Oceňujem ľudský prístup, trpezlivosť a najmä vysokú odbornosť ľudí vo firme Eneftech. Skutočne profesionálny prístup.

  Ešte raz ďakujem! Nech vám to vydrží 🙂

 22. Chcem pochváliť firmu Eneftech za veľmi rýchle vybavenie reklamácie žmýkačky. Prajem veľa úspechov. Peter sokol.

 23. Ďakujeme p. Maxońovi a firme za ich pomoc pri hľadaní pokazených a stratených častí vysávača Twinn tt. Ich rýchle odpovede a snaha pomôcť boli úžasné.

  Ešte raz veľka vďaka.

  Medveďová

 24. Ďakujem za profesionálny prístup,pomoc,ľudskosť,ochotu,porozumenie,dobrosrdečnosť.Škoda,že takých úžastných predajcov ako je pán Maxoň nie je na Slovensku viac.Želám Vám veľa úspechov.

 25. Vyborne,velka spokojnost.Odporucam.


[top]

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.