Povedzte nám to z mosta do prosta!

Radi by sme stále poskytovali vysoký štandard kvality sortimentu a služieb a práve k dosiahnutiu toho nám pomôže Váš nestranný názor a kritika.Tu v komentároch nájdete čo o nás píšu iní a aj Vy môžete slobodne prejaviť svoj názor a poznatky  či už s konkrétnym modelom prístroja, alebo vlastné skúsenosti s prístupom firmy ENEFTECH s.r.o. k poskytovaniu kvalifikovaných informácií, k riešeniu Vašej objednávky či iných požiadaviek.

Môžete tiež napríklad navrhnúť aj tému do fóra, ktorú pokladáte za zaujímavú. Vaše príspevky budú uverejnené no v prípade nevhodných a nesúvisiacich príspevkov si administrátor vyhradzuje právo tieto odstrániť. Dôvod prípadného neschválenia príspevku bude oznámený spätne prispievateľovi.

Váš názor môže pomôcť pri rozhodovaní novým záujemcom o sortiment.

Na Vaše príspevky sa teší

Tím ENEFTECH s.r.o.

 • Karol

  Sme veľmi spokojní so spoluprácou so spoločnosťou Eneftech. Profesiálny a ústretový prístup sú najlepšou vizitkou vysokej kvality a cenovej dostupnosti produktov v ich širokej ponuke. U nás namontovaný systém centrálneho vysávania Thomas spĺňa najprísnejšie kritériá na kvalitu, efektivitu, jednoduchú oblsuhu a údžbu. Široká ponuka doplnkov pritom musí uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Eneftech všetkým vrelo doporučujeme.

 • Straková

  Ďakujem za expresné vybavenie mojej objednávky,
  som veľmi spokojná s Vašimi službami a budem aj v budúcnosti sa na Vás obracať.

  Pre p. Jozefa Maxoňa ENEFTECH

  Straková

 • Pristašová

  Ďakujem, za rýchle vybavenie objednávky. Komunikácia s pracovníkmi fi Eneftech je veľmi profesionálna. Ponúkané výrobky sú výborné.
  Každému kto má doma alergika vrelo odporúčam.

 • Bihanyova

  Srdecne dakujem za naozaj profesionalny pristup firmy Eneftech, zvlast Ing Maxonovi. Od poskytnutia odbornych rad, vyber vhodneho pristroja az k vybaveniu objednavky. Zelam vela uspechov!

 • Tatiana Lipinská

  Chcem sa poďakovať za rýchle vybavenie mojej objednávky. Som veľmi spokojná so službami spoločnosti Eneftech. Hlavne chcem poďakovať p. Maxonovi za profesionálny prístup a odborné rady pri výbere prístroja.

  Lipinská

 • lenka simikova

  Dakujem velmi pekne panovi Maxonovi za ochotu.
  Velmi pomohol:) Dakujem este raz a moc odporucam !!! Pekny den Lenka

 • Milan Marko

  Komunikácia s pánom Maxoňom bola od počiatku veľmi príjemná a na dnešnú dobu pomerne vzácna. Poradil, pomohol vyhovel prosbe a problému. Tovar dodaný načas, podľa dohody, bez problémov. Želám veľa úspechov v podnikaní i osobnom živote. Keď budem môcť, určite odporučím. Ďakujem.

 • bjetus

  Dobry vecer, pozdravujem firmu Eneftech s.r.o., ktora mi dodala vybornu pomocku do domacnosti, komunikacia s panom ing.Maxon vyborna, tovar doruceny podla oznamenia v e-maile, objednavka sa dala sledovat podla kodu tovaru kde sa nachadza. vysavac… perfektny… dakujem, odporucim.

 • Elena B.

  Dobrý deň,
  objednaný tovar som dostala v poriadku, ďakujem Vám za ochotu a korektnosť, budem Vás odporúčať svojim známym ako spoľahlivého obchodného partnera a budem si Vás pamätať aj ja, až by som v budúcnosti niečo potrebovala.
  S pozdravom
  Elena B.

 • eneftech

  Ďakujeme našim zákazníkom, ktorí si našli čas a rozhodli sa napísať pár slov. Teší nás, že sa stretávame s kladnými reakciami a budeme sa snažiť udržať trend našich služieb.
  Tiež by sme chceli poďakovať nášmu zákazníkovi, pánovi Mariánovi Komorovi z Kremnice, ktorý sa voči nám zachoval veľmi čestne, keď nám oznámil chybu vo fakturácii objednávky. Chyba sa stala pri množstve fakturovaného tovaru z objednávky a nefakturovali sme časť tovaru v hodnote cca 50 €. Tovar bol expedovaný na dobierku a boli sme milo prekvapení, keď nám pán Komora telefonicky oznámil chybu a po oprave faktúry uhradil zostávajúcu časť.
  Ďakujeme mu za čestné jednanie a sme radi, že stále sú medzi nami ľudia, ktorí stavajú svoju česť na vyšší stupeň ako peniaze.
  Želáme pánovi Komorovi všetko dobré a aby ostal takým, aký je.
  S vďakou Jozef Maxoň za ENEFTECH s.r.o.

 • eva k

  Dobrý deň,som veľmi spokojná s prístupom p.Maxoňa,je ochotný pri vybavovaní objednávky ako i pri expedovaní tovaru.Želám mu veľa úspechov pri podnikaní.Veľmi mi pomohol.Ďakujem

 • bjetus

  Dobry den, pozdravujem Vas pan Maxona a firmu eneftech s.r.o., dakujem za rychle vybavenie mojej objednavky. zelam vela uspechov v praci.

 • Naša objednávka vo firme Eneftech bola opätovne vybavená k našej spokojnosti.
  Odborná a hlavne ochotná pomoc p.Maxoňa nám vždy padne vhod.
  Želáme Vám ešte veľa spokojných zákazníkov.

  S vďakou MicroStep CDM s.r.o., Silvia Čuvalová

 • ZŠ Sv. Rodiny, Bratislava

  Ďakujeme za expresné poslanie náhradných dielov k tepovaču. Firmu a produkty vrelo odporúčame.

 • Kormanová

  Chcem sa veľmi poďakovať za expresné vybavenie objednávky – do dvoch dní doma – to sa mi ešte nestalo. Tiež za ústretový prístup. Žmýkačka je super, hneď vyskúšaná, deti ju nevolajú ináč len “Tomáško” :-). Ešte raz ďakujem. Kormanová

  • Jozef Maxoň

   Ďakujeme za milú pochvalu, snažíme sa aby každá objednávka bola u svojho nového majiteľa čo najskôr. Veľmi nás teší uznanie za našu snahu od všetkých, ktorým sa neťaží napísať pár riadkov na našu stránku.
   S pozdravom tím Eneftech s.r.o.

 • LuboP

  Na nemeckych weboch som si vyhliadol nemecky vyrobok firmy Robert-Thomas, nasledne som tovar objednal u firmy Eneftech z Prievidze.

  S potesenim konstatujem, ze aj v Eneftechu reaguju promptne, precizne a spolahlivo!

  Dakujem a prajem vela uspechom.

 • LuboP

  Na nemeckych weboch som si vyhliadol produkt firmy Robert-Thomas, nasledne som tovar objednal u firmy Eneftech z Prievidze.
  S potesenim konstatujem, ze aj ich sluzby su promptne, precizne, spolahlive – jednoducho profesionalne!

  Dakujem a prajem vela uspechov.

  • eneftech

   Ospravedlňujeme sa, že napísané príspevky nie sú zverejnené online ale chvíľu trvá, kým systém skontroluje, či príspevok neobsahuje nevhodné slová a výrazy. Potom sa príspevok objaví na našej stránke. Náš obdiv a poďakovanie za viacnásobné odhodlanie oznámiť svetu spokojnosť s našimi službami patrí pánovi LuboP. Zrejme keď sa hneď po napísaní textu neobjavila správa, skúsil to znovu. Je vzácne dnes stretnúť človeka, ktorému tak záleží na prejavení pochvaly a pozitívneho názoru. A my sme hrdí, že sme ho spoznali a stal sa našim zákazníkom . Budeme sa snažiť aby sme ani jeho ani Vás nikdy nesklamali.
   Váš eneftech tím

 • Helena Zobková

  Dobrý deň!

  Ešte raz Vám ďakujem za veľmi milé stretnutie, bol to pre nás veľmi príjemný zážitok a samozrejme ďakujem aj za výhru.
  Cestu domov sme mali dlhú, ale príjemnú.
  Vysaváč sme už vybalili a chystáme sa ho dnes poobede vyskúšať.
  Fotky som si práve uložila, sú pekne a veľmi Vám za ne ďakujem.
  Prajem Vám príjemný víkend! Dúfam, že táto akcia sa ukáže ako úspešná pre Vaše nasledujúce obdobie.

  S pozdravom a želaním všetkého najlepšieho

  Helena Zobková s manželom.

 • eneftech

  Vážená pani Helena,

  Boli sme milo prekvapení, že Vás výhra vysávača PET&FAMILY v našej súťaži potešila až tak, že ste sa neváhali temer ihneď vydať na cestu až z ďalekej Sniny do Prievidze pre Vašu cenu (365 km). Máte náš obdiv za tento výkon. Tešíme sa, že ste šťastne docestovali domov a veríme, že už teraz je prístroj odskúšaný aj prakticky a bude slúžiť k Vašej spokojnosti. Stretnutie s Vami a s Vaším pánom manželom nás veľmi príjemne naladilo, tak Vám želám, aby ste ďalej rozdávali svojim optimizmom a úsmevom radosť a šťastie Vašej rodine, priateľom či známym.
  Tiež želáme pekný víkend.

  S pozdravom

  Jozef Maxoň za Eneftech s.r.o.

 • Ing.Čech-Špireková

  Veľmi pekne ďakujem za rýchle a profesionálne vybavenie mojej objednávky.
  Pracovníkom spoločnosti želám hlavne veľa zdravia, trpezlivosti a chuti takto spoľahlivo a ochotne pracovať. Nech Vám pribúdajú len spokojní zákazníci. Určite odporučím Vašu firmu aj ďalším svojim blízkym a známym ako spoľahlivého obchodného partnera.
  Ešte raz všetko dobré a nech sa Vám darí.

 • Ladislav

  Dobrý deň!

  Chcem sa poďakovať pánovi Maxoňovi a všetkým, ktorí sú vo firme Eneftech. Potreboval som poradiť, zavolal som niekoľkokrát a zakaždým som dostal skvelé odpovede, ktoré mi pomohli “opraviť” vysávač Thomas Genius S2. Keby každá firma takto reagovala, asi by to na Slovensku vyzeralo inak. Oceňujem ľudský prístup, trpezlivosť a najmä vysokú odbornosť ľudí vo firme Eneftech. Skutočne profesionálny prístup.

  Ešte raz ďakujem! Nech vám to vydrží 🙂

 • Peter Sokol

  Chcem pochváliť firmu Eneftech za veľmi rýchle vybavenie reklamácie žmýkačky. Prajem veľa úspechov. Peter sokol.

 • Ďakujeme p. Maxońovi a firme za ich pomoc pri hľadaní pokazených a stratených častí vysávača Twinn tt. Ich rýchle odpovede a snaha pomôcť boli úžasné.

  Ešte raz veľka vďaka.

  Medveďová

 • Ďakujem za profesionálny prístup,pomoc,ľudskosť,ochotu,porozumenie,dobrosrdečnosť.Škoda,že takých úžastných predajcov ako je pán Maxoň nie je na Slovensku viac.Želám Vám veľa úspechov.