Praktický tip – parný čistič VAPORO BUGGY.

Hľadáte praktického pomocníka, alebo užitočný darček?

Ste na správnom mieste.

parný čitič Vaporo Buggy

S parným čističom už nie je upratovanie taká drina

Parný čistič Vaporo Buggy určite nadchne.

Aj keď nepracuje sám, ako roboty nemal by parný čistič chýbať v modernej domácnosti. Síce potrebuje našu plnú účasť a sústredenie pri upratovaní, ale veľakrát uľahčí prácu a každé ďalšie upratovanie je ľahšie a jednoduchšie.

Ak ste ho doteraz nepoužívali, tu je jedno odporučenie. Netreba sa pri prvom zapnutí nadrieť, aby ste mali ihneď 100%-ný výsledok. Keď bude stále poruke a budete ho pravidelne používať, staré resty postupne zmiznú, zájdená špina sa postupne odstráni a znovu objavíte pôvodnú farbu špár na dlažbe či obklade.

hubica podlahová pre parný čistič

Niektoré typy podláh nie je vhodné umývať štandardne vodou. Napríklad pri plávajúcich podlahách alebo parketách môže zatiecť voda do medzier a po dlhšom čase čistenia takýmto spôsobom sa začne dlážka vydúvať.

Ale ako mať čisté podlahy bez veľkého množstva vody? Jeným z riešení je parný čistič.

Na podlahovú hubicu sa nasadí utierka. Para, ktorá vychádza z otvorov hubice sa nedostáva priamo na povrch podlahy, ale zvlhčí a prehreje utierku, ktorá zotrie z povrchu prach a nečistoty bez toho, že by sa voda dostala do špár. Pri väčších plochách je vhodné mať aj náhradnú utierku a po čase vymeniť. Po práci naraz oprať obidve.

parný čistič - hubica s utierkou

Pýtate sa pre koho je darček parný čistič Vaporo Buggy vhodný?

  • Pre tých, ktorí majú radi čistý a útulný domov a uprednosťňujú ekologické bezchemické čistenie.
  • Pre ľudí trpiacich alergickými reakciami na chemické prostriedky či už pri čistení, alebo užívaní čisteného prostredia a povrchov.
  • Pre milovníkov moderných spôsobov čistenia a pre interiéry s materiálmi, ktoré vyžadujú špecifickú údržbu pre udržanie zdravého a hygienického prostredia a zachovanie pôvodného vzhľadu.
  • Tiež čistenie horúcou parou prispieva k ničeniu plesní, baktérií a vírusov.
  • A pre každého, komu parný čistič uľahčí čistenie a upratovanie.

Nesľubujeme, že Vaporo Buggy vyčistí bez pomoci ako roboti. Potrebuje síce plnú asistenciu, ale pri pravidelnom používaní je odmenou čistota a hygiena v každom rožku domácnosti.

Moderný dizajn, jednoduchá obsluha, ľahké používanie, silný tlak pary – 3,5 bar, bohaté príslušenstvo sú kľúčom k hygienickému čisteniu a dezinfekcii nielen podláh, ale poskytne naozaj širokú škálu využitia v kúpeľni, kuchyni, pri údržbe podláh, obkladov, okien, skiel, zrkadiel, sanitárneho zariadenia, čistenia povrchov sedačiek, matracov, fľakov z kobercov, interiéru automobilov atď.

Vaporo Buggy box s príslušenstvom

Výhodou je tiež, že príslušenstvo je uložené v boxe prístroja a je vždy po ruke. A nikde sa nezapatroší, je vždy na svojom mieste.

Je to naozaj užitočný pomocník za veľmi priateľskú cenu.

Podrobné informácie sa Vám zobrazia po kliknutí na odkaz: parný čistič Vaporo Buggy.

Prehľad o ďalších modeloch nájdete tu: Parné čističe

Za štandardných podmienok si parný čistič Vaporo Buggy môžete kúpiť tu: Objednať Vaporo Buggy

Teraz je pripravená špeciálna cena na parný čistič Vaporo Buggy v našej  sekcii e-shopu Darčeková ponuka.

Blížia sa sviatky štedrého obdarovávania a aj my máme pripravenú pozornosť pre uzavretý okruh vyvolených v našom eshope.

Prvá kategória v menu eshopu je Darčeková ponuka. Podmienky nákupu v tejto kategórii sú výnimočné a preto je len pre uzavretý okruh záujemcov. A Vám ju teraz tiež umožníme navštíviť.

Pre vstup do tejto kategórie je potrebné heslo. Chcete ho získať? Kliknite na tlačítko nižšie

Tlačítko heslo žlté

a nechajte sa prekvapiť, čo sme vo VIP zóne Darčeková ponuka pripravili. Mimoriadnu výhodu má každý, kto sa dokáže rýchlo rozhodnúť.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.