Magická hubka ČISTIDOM.

ČISTIDOM – tento malý zázrak, nazývaný aj magická hubka či magická špongia Vám za pár drobných pomôže zachrániť už oplakané a veľakrát hodnotné veci. Hodnota nemusí byť len finančná. Môžu to byť aj lacné veci no máme k nim vzťah a znamenajú z citového hľadiska často nevyčísliteľné hodnoty.

Určite to poznáte – stačí ju na chvíľu pustiť z očí a je to len okamih, aby si Vaša malá ratolesť ako naschvál vybrala zrovna také miesta na svoje výtvarné diela, ktoré po útoku fixiek, alebo pera ostanú trvalo poznačené týmito “tvorivými jazvami” detskej fantázie. No a vždy sú to veci, na ktorých Vám záleží, na to môžete zobrať jed.

 

Zázračná hubka ČISTIDOM

No našťastie, slovo trvalo v niektorých prípadoch neznamená navždy. A to najmä vtedy, ak máte doma po ruke pomocníka, ktorý je produktom posledného vývoja nanotechnólogie – a síce čistiacu melamínovú hubku. Prezývka zázračná alebo magická hubka vznikla na základe jej super vlastnosti – že bez chémie a čistiacich prostriedkov dokáže naozaj malé zázraky pri odstraňovaní už spomínaných výtvarných diel z hladkých povrchov ako napríklad lakované drevo, obklady, steny, dlažba a rôznych iných plôch a materiálov.

Na čo sa táto hubka hodí?

Zoznam jej uplatnenia by bol naozaj dlhý. Hodí sa na čistenie dlažby, obkladu, skla, kovu, parkiet, radiátorov, záhradného nábytku, rámov okien z plastu aj dreva, kožených poťahov, žalúzií, topánok, šmúh od podrážok topánok, odtlačkov prstov, tiež nerezových povrchov, fľakov zo šporákov, zaschnutého tuku, vodného kameňa z vodovodných batérií, počmáraných stien, fľaky od tonerov či pečiatok, interiérov áut …

No určite tento zoznam nie je konečný. Iste každý deň niekde niekto objaví nový účel, na ktorý sa tento užitočný zázračný pomocník hodí a odstráni galibu, ktorá robila problémy.

čistenie drezu a melamínová hubkau

 

Aké prípravky používať na čistenie touto hubkou?

A div divúci – stačí k tomu len obyčajná voda. Zázračná hubka ČISTIDOM sa používa na čistenie len s vodou. Namočí sa, vyžmýka sa prebytočná voda ako z bežnej špongie, aby ostala vlhká, nie premočená. Po navlhčení prenikajú vlákna magickej hubky do pórov tvrdých povrchov, kde rozpúšťajú a odstraňujú nečistoty. Pri odstraňovaní špiny pôsobí podobne ako guma na gumovanie ceruzky. Preto sa aj postupne opotrebováva, no pomerne pomaly.

Niektoré škvrny a fľaky je možné čistiť aj na sucho – treba vyskúšať. Je určená hlavne na čistenie s vodou, pretože voda zmení jej konzistenciu tak, aby vlákna prenikaly do mikrotrhlín povrchov a čistili odtiaľ špinu. No ak máte perom či fixkou popísanú stenu, je vhodnejšie to skúsiť so suchou hubkou, aby neostala machuľa.

Účinný je samotný povrch špongie. Tvorí akoby sieť na zachytávanie špiny. Povrch je tvorený z pórov “malých” – nanov a pórov “väčších”. Špina sa skladá z molekúl – teda stredne veľkých pórov. Malé póry rozštiepia špinu a veľké póry ju potom zachytia a odstránia. Jednoduché a účinné čistenie bez ohrozenia životného prostredia, pokožky rúk a bez nebezpečenstva poškriabania a poškodenia čisteného povrchu (nerezová chladnička, sporák, sklokeramická platňa, smaltované pvrchy atď).

Magické špongie

Zázračná hubka sú schody, ktoré Vás jednoducho a efektívne dovedú k čistote spôsobom ohľaduplným k okoliu a šetrným k čisteným povrchom.

Ako dlho mi vydrží?

No nič netrvá večne. Táto hubka sa rýchlejšie opotrebuje v porovnaní s bežnou hubkou na riad. Môže sa stať, že sa po odstránení niektorých najmä mastných fľakov a škvŕn nebude dať použiť na ďalšie čistenie. Treba ju brať ako pomocníka, ktorého obetujete pre vyššie ciele pri tažších úlohách. Ale má to význam z hľadiska ochrany hodnôt, ktoré skrýva Vaše kuchynské vybavenie a zariadenie. Veď čo už môže byť horšie, ako škrabanec na Vašej nerezovej chladničke, či platni sporáka po čistení drsnými hubkami. Ale to je už neskoro plakať nad rozliatym mliekom.

Zázračná hubka použitá

Naša rada je – určite si ju vyskúšajte! Kto nič neskúsi, nič sa nedozvie. Ak objavíte jej čaro, majte doma vždy pár magických hubiek po ruke. Za pár drobných Vám môžu zachrániť majland.

 

Návod na použitie:

Melaminová hubka je produktom posledného vývoja nanotechnólogie. Jedná sa o licenčný výrobok zo špeciálnej peny, ktorý bez chémie a čistiacich prostriedkov odstraňuje inak vodou nerozpustné odolné nečistoty z rôznych hladkých povrchov.

Pred použitím sa hubka mierne navlhčí a zľahka sa špina “vygumuje”. Špeciálna pena se dostane do hlbších vrstiev znečistených plôch ako bežné materiály a podobne ako guma sa hubka postupne opotrebováva.

Ak ju viac namočíte vo vode, stačí ju vyžmýkať ako kuchynskú hubku. No snažte sa vodu vytlačiť tak, že si hubku vložíte medzi dlane a stlačíte.

Po navlhčení prenikajú vlákna magickej hubky do pórov tvrdých povrchov, kde rozpúšťajú a odstraňujú aj tie najodolnejšie nečistoty. Účinný spôsob obzvlášť na miestach, kde bola špina prichytená dlhšiu dobu a nie je vhodné použiť veľa chémie alebo priamo veľa vody.

Hubku dostanete kúpiť tu po kliknutí na odkaz: Kúpiť zázračnú hubku!

Ak máte chuť sa niečo opýtať, prosím použite formulár. Sme pripravení sa Vám venovať.

 

 

 

3 Responses to Zázračná hubka ČISTIDOM
  1. Teším sa na zázračnú hubku 🙂

    • Ďakujeme za Váš záujem, my Vám ju s potešením pošleme, ale nemáme od Vás žiadne údaje, kam darček nasmerovať – kliknite prosím na výrazné zelené tlačítko vyššie “CHCEM VYSKÚŠAŤ ČISTIACU HUBKU ZDARMA” a vyplňte jednoduché údaje, aby sme Vám mohli hubku poslať.
      Veríme, že čoskoro si ju budete môcť vyskúšať.
      Želáme pekný deň.

  2. Včera – 18.4. mi kuriér odovzdal 5 kusov – zázračná hubka – ozaj zázračná ! Už mám s ňou vyčistenú celú kuchyňu, šporák ako nový,/ ale pritom veľmi starý/ ,úžasné !!!.Vrelo doporučujem .


[top]

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.